درباره ما

درباره یارا پرداخت

معرفی یارا پرداخت

یارا پرداخت نام تجاری شرکت «یارا گستران آرمان نقشینه» با شماره ثبت 50046 با سه بناینگذار جوان به نام های مهندس حامد جعفری و خانم مهندس الهام آزادی نقش و خانم دکتر المیرا آزادی نقش با هدف تسهیل خرید قسطی منصفانه برای عموم افراد جامعه برای اولین بار در تبریز شروع به کار نموده است.

ایده یارا پرداخت از آنجایی نشأت گرفت که شرایط فعلی جامعه و مشکلات معیشتی و اقتصادی، تامین خواسته های افراد را دچار مشکل کرده است لذا با ایجاد شرایط ویژه اقساطی، یارا پرداخت در صدد است که در این مهم کمک حال آحاد جامعه شده و احساس لذت خرید آسان و بدون دغدغه مالی را برای مشتریان فراهم نماید.


هدف اصلی یارا پرداخت از ایجاد این کسب و کار فراهم سازی بستری مناسب برای فروش قسطی انواع کالا و خدمات برای تمام آحاد جامعه در این برهه ی سخت اقتصادی می باشد.

  • اقساط بلند مدت تا 12 ماه.
  • خرید آسان بدون دغدغه مالی.
  • ارائه بستری مناسب برای تمام آحاد جامعه.
  • خرید هم به صورت آنلاین و هم به صورت فیزیکی.

خرید اقساطی با ما خیلی راحت است! قرار است تمام مراحل خرید برای شما ساده و سریع باشد. برای اطلاع از نحوه خرید کافی است به صفحه زیر بروید

راهنمای ثبت خرید

مزایای خرید قسطی از یارا پرداخت

باتوجه به بی ثبات بودن و افزایش چشمگیر قیمت محصولات بخصوص کالاهای دیجیتال، بسیاری به دنبال خرید از فروشگاه هایی با تسهیلات مناسب و پرداخت بلند مدت هستند. یارا پرداخت جزء آن دسته فروشگاه هایی است که این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند مبلغ هر کالایی را بصورت اقساطی و در دوره بلندمدت پرداخت کنند . از مزایای خرید اقساطی میتوان به بازپرداخت بلند مدت و تحویل آنی محصول خریداری شده اشاره کرد. به بیان ساده تر شما بجای پس انداز کردن و خرید محصول بعد از چندماه، می توانید محصول موردنظر خودرا خرید کنید و در بلند مدت بدون نگرانی از افزایش قیمت و یا عدم موجودی کالای مورد نظر مبلغ آن را پرداخت کنید.


یارا پرداخت شرایط ویژه ای فراهم نموده که خریداران می توانند هم به صورت آنلاین و هم به صورت فیزیکی از فروشگاه های مورد نظر خود خرید نمایند. از دیگر خصوصیات بارز و ویژه یارا پرداخت می توان به خرید بدون پیش پرداخت و اقساط بلند مدت 3 الی 12 ماهه اشاره نمود و این حسن سبب می شود تا بر اساس میزان توانایی خود اقساط را مشخص نمایند و در صورت خوش حسابی و پرداخت اقساط زودتر از موعد امتیازات ویژه ای برای مشتریان عزیز در نظر گرفته خواهد شد. همچنین در صورت معرفی خریداران و سرمایه گذاران جدید، یارا پرداخت برای خریداران جوایز نقدی در نظر می گیرد.


یارا پرداخت در آینده ای نه چندان دور قصد دارد با راه اندازی فروش نقدی و همچنین روش های کسب درآمد به اشتغال زایی و کارآفرینی کمک شایانی بنماید. یارا پرداخت تلاش نموده است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید با این وجود برای ادامه مسیر نیازمند نقطه نظرات و پیشنهاد شما عزیزان می باشد.

باز پرداخت 12 ماهه

از مزایای خرید اقساطی در یارا پرداخت، اقساط بلند مدت 12 ماهه آن است که این امکان را به شما میدهد تا بتوانید در دراز مدت مبلغ کالای درخواستی خود را پرداخت نمایید. تعداد اقساط به دلخواه مشتری می باشد.

بدون نیاز به پیش پرداخت

برای خرید قسطی از یارا پرداخت نیازی به پیش پرداخت وجود ندارد. و پرداخت اقساط یک ماه بعد از تحویل کالا می باشد.

امکان خرید بدون چک

مشتریان می توانند با وثیقه گذاشتن طلا یا سفته بدون ارائه چک از یارا پرداخت خرید کنند.

ارائه سرویس بدون محدودیت جغرافیایی

شما می توانید در سراسر ایران درخواست خرید اقساطی خودرا بصورت اینترنتی (بدون نیاز به مراجعه حضوری) ثبت نمایید. تحویل کالا نیز توسط کارشناسان ما در همان شهر صورت می پذیرد.

ارائه خدمات به صورت اقساطی

یارا پرداخت در صدد است که خدماتی چون دندانپزشکی، بیمه، تعمیر ماشین و ... را به صورت اقساطی به مشتریان ارائه نماید.

خرید انواع کالا

در یارا پرداخت امکان خرید قسطی انواع کالا اعم از کالا های دیجیتال، لوازم خانگی، سیسمونی، لوازم یدکی ماشین و ... از هر فروشگاه اینترنتی و فیزیکی وجود دارد.

برند ها

 
با عضویت در یاراپرداخت از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های ویژه باخبر شوید!