راهنمای خرید

راهنمای جامع خرید اقساطی

از ثبت سفارش تا دریافت کالا

برای خرید قسطی از یارا پرداخت کافی است این چند مرحله را طی کنید. در صورتی که مراحل رو طبق راهنمای زیر انجام بدین، سفارش طی 2 الی 5 روز کاری تکمیل میشه. در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال، به صفحه سوالات متداول مراجعه کنید.

فرایند خرید

ثبت درخواست ابتدا با وارد کردن شماره موبایل در سایت ثبت نام کنید و با وارد کردن اطلاعات خود پروفایل کاربری خود را ایجاد نمایید. سپس در قسمت ثبت درخواست میزان اعتبار و تعداد ماه های باز پرداخت و محصول را مشخص کنید و درخواست خود راثبت کنید.
ثبت خرید اقساطی

تایید اولیه بعد از ثبت درخواست منتظر تماس ما باشید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و از شما درخواست می کنند که تصویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را به صورت آنلاین ارسال کنید.
توجه: عدم ارسال مدارک ۵ روز بعد از ثبت درخواست باعث حذف درخواست شما می شود.

اعتبار سنجی بعد از ارسال تصویر مدارک اطلاعات شما مورد بررسی و اعتبار سنجی قرار می گیرد در صورت تایید مدارک درخواست شما به واحد سرمایه گذاری فرستاده می شود.

ارائه اعتبار بعد از تایید درخواست، خرید شما در صف انتظار برای دریافت اعتبار قرار می گیرد و شرکت مدت زمانی را برای ارائه اعتبار توسط سرمایه گذار در نظر می گیرد که در صورت سرعت گرفتن فرآیند تامین سرمایه زمان اعطای اعتبار کاهش پیدا می کند که این روند در پروفایل شما نیز قابل مشاهده است.

چک و سفته بعد از تحویل چک یا سفته خود به کارشناسان یارا پرداخت، اعتبار شما ظرف مدت 3 روز کاری به پروفایل کاربری شما ارسال خواهد شد و کارشناسان ما با شما برای تحویل کالا تماس خواهند گرفت.

 
با عضویت در یاراپرداخت از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های ویژه باخبر شوید!